Gianna Fabric Bench Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Gianna |
| Features | Fabric |
Gianna Fabric Bench Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Gianna |
| Features | Fabric |
Gianna Fabric Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Gianna |
| Features | Fabric |
Gianna Fabric Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 29 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Gianna |
| Features | Fabric |
Gianna Fabric Sofa
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Gianna |
| Features | Fabric |





