3385A-V1 - Meadow Host Chair
Call for Price

Sonoma STOOLS 40355-26/24BP
Call for Price
Gill 264 Power Wall Hugger Recliner
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 38 × 33 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Catnapper |
| Color | Brown |
| Detail Color | Reclining Sofas |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gill |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Gill 264 Glider Recliner
Gill 264 Reclining Loveseat
Gill 264 Reclining Sofa (80″)
Related products
Digby Fabric High-Leg Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Digby |
| Features | Fabric |
Stressless® Consul (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Stressless® Sunrise (M) Classic Base Recliner with Ottoman
Westside Leather High-Leg Recliner
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Leather |











Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.