Waller Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Waller |
| Features | Fabric |
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Detail Color | Brown |
| Style | Industrial |
| Collection | Waller |
| Features | Fabric |