Eden Upholstered Platform Bed
Call for Price
Sophie, Simply Me Living Room Sophie Wedge
Call for Price
Warring Coffee Table
"*" indicates required fields
Description
Inspired by ancient horse bridles, this forged iron coffee table is a blending of rings and curves finished in rustic bronze patina. The top is made of clear, tempered glass.
Additional information
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 48 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Warring |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone 28-inch Round Cocktail Table
| Dimensions | 28 × 28 × 14 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.