Lafferty Table Lamp
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lafferty |
| Features | Fabric |
Lagrima Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lagrima |
| Features | Fabric |