L6080-90 Hodge Queen Sleeper
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 90 × 38.5 in |
|---|---|
| Brand | Wesley Hall |
| Color | Cream |
| Collection | Hodge |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Loft Living Mannie Sleeper Sofa
| Weight | 60.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 82 × 37 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Sleeper |
| Style | Transitional |
Monroe Queen Sleeper
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Mattress |
| Style | Contemporary, Transitional |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.