Lakewood Fabric Full Sleeper
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Lakewood Fabric Sleeper
| Weight | 195 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 85 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Lakewood Fabric Sofa
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Lakewood |
| Features | Fabric |
Langston Fabric Power Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Langston Fabric Power Recliner with Power Headrest
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Langston Fabric Power Rocking Recliner with Power Headrest
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Rocking |
Langston Fabric Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric |
Langston Fabric Recliner
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Langston |
| Features | Fabric |




