Icaria Small Bench
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 24 × 20 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Icaria |
| Features | Fabric |
Indent Accent Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Indent |
| Features | Fabric |




