Interweave Dining Chair, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 19 × 36 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Interweave |
| Features | Fabric |
Iron Drops Bench
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 48 × 21 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Iron |
| Features | Fabric |
Irwin Floor Lamp
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Irwin |
| Features | Fabric |
Ivor Floor Lamp
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |