Hanover Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
Bradshaw 4530 Ottoman
Call for Price
Island Ottoman, Square
"*" indicates required fields
Description
A unique blend of casual and coastal styles, this accent stool is a versatile piece that can be used as seating or a footrest. The round base is wrapped in natural braided straw with matte black iron details with a plush upholstered seat in light beige.
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Island |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Design Options – F9 Ottomans & Poufs
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
Gracious Ottoman
| Dimensions | 22 × 27 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Playful – Canes Cobblestone Ottoman
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |







Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.