Jacobsen Accent Chair, Latte Shearling
| Weight | 56 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 28 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Latte |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jacobsen Dining Chair
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jacobsen |
| Features | Fabric |
Jameson Table Lamp
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Jameson |
| Features | Fabric |