Zahlia Buffet Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Zahlia |
| Features | Fabric |
Zesiro Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zesiro |
| Features | Fabric |