Woodlawn Fabric Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Woodlawn Fabric Power Rocking Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining, Rocking |
Woodlawn Fabric Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric |
Woodlawn Fabric Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric |
Wrenley Table Lamp
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Wrenley |
| Features | Fabric |
Yukon Fabric Power Recliner
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Yukon |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Yukon Fabric Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 39 × 45 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Yukon |
| Features | Fabric |
Zade Table Lamp, Blue
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Zade |
| Features | Fabric |
Zade Table Lamp, Gray
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Zade |
| Features | Fabric |






