Westside Fabric Sectional
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Westside Fabric Sofa
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 79 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Westside |
| Features | Fabric |
Whisper Dining Chair, 2 Per Box, Priced Each
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Whisper |
| Features | Fabric |
Whitecap Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Whitecap |
| Features | Fabric |
Whiteout Table Lamp
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Whiteout |
| Features | Fabric |
Window Pane Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Window |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Chair
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 41 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Chair and a Half
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 55 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Cocktail Ottoman
| Weight | 33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 38 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Loveseat
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 67 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Ottoman
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 31 × 18 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winston Fabric Sofa
| Weight | 144 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Winston |
| Features | Fabric |
Winterscape Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Winterscape |
| Features | Fabric |
Wisp Table Lamp
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Wisp |
| Features | Fabric |
Woodlawn Fabric Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Traditional |
| Collection | Woodlawn |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |






