Calvin Power Reclining Loveseat with Center Console
Call for Price
Eleanora Fabric Loveseat
Call for Price
Winterscape Table Lamp
"*" indicates required fields
Description
Simple yet versatile, this ceramic table lamp features a cream-ivory drip glaze with subtle texture, accented by brushed nickel plated details. The lamp is paired with a light gray linen fabric drum shade.
Features
| Fabric | Yes |
|---|
Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Winterscape |
| Features | Fabric |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Studio Swing Arm Floor Lamp in Bronze 81134BZ
| Brand | Visual Comfort & Company |
|---|---|
| Color | Bronze |
| Features | Metal |
| Style | Casual |
Crista Table Lamp
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Crista |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.