Twisted Vines Table Lamp
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Glam |
| Collection | Twisted |
| Features | Fabric |
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Glam |
| Collection | Twisted |
| Features | Fabric |