Vardar Floor Lamp
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Vardar |
| Features | Fabric |
Vetralla Floor Lamp
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Vetralla |
| Features | Fabric |