Unite Side Table
"*" indicates required fields
Description
Plated brushed brass legs suspend the top of the Unite side table in acacia veneer with a dark walnut stain washed with a light gray glaze.
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 24 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Unite |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.