Executive Desk
$2,398.00 Original price was: $2,398.00.$1,598.99Current price is: $1,598.99.
Kenna Accent Table, Bronze
$386.00 Original price was: $386.00.$288.99Current price is: $288.99.
Jessenia Accent Table, Bluestone
"*" indicates required fields
Description
Showcasing a clean-lined design, this accent table features an inset oval-shaped honed white marble top, supported with a hand forged iron base finished in antiqued brushed gold. True to the nature of natural materials, each piece will have unique marbling and veining throughout.
Additional information
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 18 × 23 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Bluestone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Jessenia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Jessenia Accent Table, Marble
Related products
Santa Fe Side Table
| Dimensions | 23 × 29 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.