Sanctuary Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Fabric |
Scouts Table Lamp, Teal
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Contemporary |
| Collection | Scouts |
| Features | Fabric |