Narrows Swivel Chair
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 37 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Narrows |
| Features | Swivel |
Nataly Table Lamp
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Nataly |
| Features | Fabric |

