Curata One-Drawer Nightstand
| Weight | 79.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 34 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |
| Weight | 79.59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 34 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Wood |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Curata |
| Features | Storage |