Moment of Hope Chest
| Weight | 192.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 48.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Pink |
| Detail Color | Pinks |
| Style | Casual |
| Collection | Susan G. Komen |
| Features | Storage |
Susan G. Komen Eternal Chest
| Weight | 191.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 42.25 × 33.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Pink |
| Detail Color | Pinks |
| Style | Transitional |
| Collection | Susan G. Komen |
| Features | Storage |