Red Bombe Chest
| Weight | 174.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 44 × 38 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Red |
| Detail Color | Reds |
| Style | Transitional |
| Collection | 5102-85 & Melange |
| Features | Storage |
Thornton Leather Ottoman
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
| Features | Leather |


