Carson Leather Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Carson Leather Ottoman
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 19 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Style | Traditional |
| Collection | Carson |
| Features | Leather |
Catalina Fabric Reclining Loveseat
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 40 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Collection | Catalina |
| Features | Fabric |
Digby Leather Sofa
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 80 × 36 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Red |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Digby |
| Features | Leather |


