CR9-122K - Details Fully Uph Wing Medium H.B. Bed - King 6/6
Call for Price
Sage, Simply Me Living Room Sage LAF Chaise
Call for Price
Dice Accent Table
"*" indicates required fields
Description
Burnt red with antiqued ivory accents and walnut wood undertones.
Additional information
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Red |
| Style | Traditional |
| Collection | Dice |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern – Cotton Chairside Table
Americana Modern – Denim Chairside Table
Maidstone Two-Drawer Side Table
| Dimensions | 26 × 23 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.