Andre Power Reclining Loveseat
Andre Power Reclining Loveseat with Center Console
Andre Power Reclining Sofa
Angelo 446 Power Headrest Power LayFlat Reclining Sofa
Anson Track Arm Sofa
Arezzo 315 Power Headrest Power Reclining Sofa w/Zero Gravity
Arlo Fabric Power Reclining Sofa
| Weight | 360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Arlo Fabric Power Reclining Sofa
| Weight | 360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Reclining |
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrest & Lumbar
| Brand | Flexsteel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Arlo Fabric Power Reclining Sofa with Power Headrests
| Weight | 294 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 87 × 43 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Arlo |
| Features | Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |