Dialogue Ottoman, Tan
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Collection | Dialogue |
| Features | Storage |
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Collection | Dialogue |
| Features | Storage |