5/0-6/6 Bed Rails
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| 5/0-6/6 Bed Rails | Constructed of solid pine |
|---|---|
| Dimensions | 82.00″W X 01.00″D X 07.75″H |
| Weight | 24.25 lbs |
Additional information
| Weight | 24.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 82 × 7.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Hazelwood |
| Style | Urban Organic |
| Collection | Intrigue |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.