CR9-103-KW-HB-60 – Details Del Mar Wood Trim Uph Headboard – King 6/6 – Cal King 6/0
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**Please order bed frame separately |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 131 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 × 81.25 × 60.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Details Del Mar |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.