Structures Quad Mid Height Bookcase - Complete
Call for Price
Oxford Chesser I07BRGRP39
Call for Price
King Panel Footboard
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| King Panel Footboard | Constructed of Oak solids and Random Matched Oak veneers |
|---|---|
| King Panel Footboard | Cleaning Code: S |
| Dimensions | 82.00″W X 05.50″D X 26.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Cleaning Code: S | Yes |
Additional information
| Weight | 55.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 82 × 26 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Nutmeg Oak |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Halbrooke |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.