Today’s Hours Getting Hours
Elixir Oval Accent Mirror
"*" indicates required fields
Description
Top your buffet, console or chest with the simplicity and sparkle of this soft oval-shaped Elixir Accent Mirror in a lovely champagne silver finish. For textural interest, the finish is applied to lightly sand-blasted walnut veneer for an organic appeal.
Additional information
| Weight | 33.06 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.25 × 31.5 × 42 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Modern/Contemporary |
| Collection | Elixir |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Elixir 80in Rectangular Dining Table with 1-20in Leaf
Elixir Console Table
Elixir Host Chair
Elixir King Upholstered Bed
Elixir Leg Nightstand
Elixir Mirror
Elixir Queen Upholstered Bed
Elixir Six-Drawer Dresser
Related products
Commerce and Market St. Armand Rectangular End Table
Commerce and Market St. Armand Drink Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.