Nelson Leather Sock Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price
Akers STOOLS 41431-26WE/1B25DAF4
Call for Price
36H-176 – Chelsea Club Knightsbridge Platform Bed – King 6/6 – Cognac
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | 36H Cognac finishBed slats provided by Century |
| Volume | 37 cft |
| Weight | 212 lb |
| Cartons | 3 |
Additional information
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 81.5 × 60.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Chelsea |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.