Nelson Sock Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Akers STOOLS 41431-26WE/1B24HBF4
Call for Price
369-621 – Chelsea Club Swan Walk Lamp Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Top/Base combination ONLY |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 48 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 48 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 28.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Chelsea |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.