Nelson Leather Sock Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Akers STOOLS 41431-26WE/1B25HBF4
Call for Price
36H-222 – Chelsea Club Bywater Nightstand – Cognac
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Mahogany Solids, Ebonized Inlay |
|---|---|
| Distressing Level | Medium |
| Notes | 36H Cognac finishThree drawers.Tip restraint included |
| Volume | 25 cft |
| Weight | 177 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 177 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 36 × 34.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Chelsea |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
369-621 – Chelsea Club Swan Walk Lamp Table
369-752 – Chelsea Club Crosby Hall Center Table
36H-146 – Chelsea Club King’s Road Poster Bed – King 6/6 – Cognac
36H-176 – Chelsea Club Knightsbridge Platform Bed – King 6/6 – Cognac
36H-205 – Chelsea Club Sloane Dresser – Cognac
Related products
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Mapleton 3 Drawer Nightstand in Maple
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Maple, Storage, Wood |
| Style | Amish, Traditional |
| Finish | Cider-503 |
Cherry Park Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Modern Soren Bedside Table
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.