Dining Essentials - Cambridge Chair in Black
Call for Price
Celeste Chatham Bureau
Call for Price
CR9-101-KW-84 – Details Lafayette Wood Trim Bed – King 6/6
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Veneers, Maple Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Bed slats provided by Century |
| Volume | 43 cft |
| Weight | 321 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 321 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 81.25 × 84.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Details Lafayette |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.