Revere Headboard - Full / 809 Ebony
Call for Price
CR9-101-KW-84 - Details Lafayette Wood Trim Bed - King 6/6
Call for Price
Dining Essentials – Cambridge Chair in Black
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Dining Essentials |
|---|---|
| Suite | Yes |
| Categories | Yes |
| Type | Chairs |
| Width | 21.0 |
| Depth | 17.5 |
| Height | 40.5 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 17.5 × 21 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Dining Essentials |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.