Manhattan Leather Upholstered Bed
Call for Price

Link TABLES 50555/5725+91287/70
Call for Price
AE9-702M – London Chest With Marble Top
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Walnut Solids, Marble |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawers combination ONLY.New St. Laurent MarbleThree drawers with Antique Nickel finish hardwareTip restraint included**Please note that marble is a natural st |
| Volume | 29 cft |
| Weight | 227 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 227 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.25 × 43 × 34.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Bedroom 6 Drawer Chest
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Acquisitions Brimley Map Drawer Bachelor’s Chest – Raven Finish
Berkshire Penley Drawer Chest
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.