Florence Tufted Upholstered Storage Bed
Call for Price

Burton TABLES 50557/56+93485/AA
Call for Price
AE9-710 – Tricia Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mahogany Veneers, Maple Solids, Mahogany Solids, Crotch Mahogany Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawers combination ONLY.Two drawers with Railroad Silver finish hardwareTip restraint included |
| Volume | 33 cft |
| Weight | 201 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 201 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 48 × 39.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.