Holly Upholstered Bed
Call for Price
Costa Way-hamilton Round Lift Top Coffee Table-taupe
Call for Price
Alessia Accent Chest
"*" indicates required fields
Description
Showcasing a fresh contemporary look, the Alessia accent chest exhibits a light oak veneer and solids adding a touch of brightness to any room. Its stylish appeal is elevated with brushed brass plated stainless steel hardware and legs, with four soft closing drawers.
Additional information
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 34 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alessia |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Maidstone Tall Chest
| Dimensions | 21 × 42 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Beige |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.