Emmerson 3 Drawer Wide Chest – Mineral – 67331
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Features
| Customizable | Yes |
|---|
Product Details
| Height | 37 7/8″ |
|---|---|
| Width | 38 5/8″ |
| Depth | 18″ |
| Collection | Emmerson |
Additional information
| Dimensions | 18 × 38.625 × 37.875 in |
|---|---|
| Brand | Archbold Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Emmerson Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Emmerson 2 Drawer Wide Nightstand – 67221
Emmerson 3 Drawer Wide Nightstand – Mineral – 67231
Emmerson 5 Drawer Lingerie – Mineral – 67051
Emmerson 6 Drawer Chest – Mineral – 67161
Emmerson 6 Drawer Combo Dresser – 67261
Related products
Addison Andover Six Drawer Chest
Berkshire Penley Drawer Chest
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |











Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.