Blake Exec Chair Venetian Silver
Call for Price
5/0 Uph Storage Footboard
Call for Price
Hidden Treasures Mantra Accent Chest
"*" indicates required fields
Additional information
| Dimensions | 15.75 × 35.5 × 39.38 in |
|---|---|
| Brand | Hammary |
| Color | Black |
| Detail Color | Dark Stain |
| Style | Transitional |
| Collection | Hidden Treasures |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hidden Treasures Accent Cabinet
Hidden Treasures Accent Table
Hidden Treasures Bazaar Large Square Pouf
Hidden Treasures Beaded Door Chest
Hidden Treasures Beloved Bowfront Chest
Hidden Treasures Bleached Root Accent Table
Hidden Treasures Blossom Inlay Accent Table/gray
Related products
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Addison Andover Six Drawer Chest
Berkshire Penley Drawer Chest
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.