High Tide Bedroom – 4 Drawer Chest
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | High Tide Bedroom |
|---|---|
| Suite | Hampton |
| Categories | Yes |
| Width | 42.0 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 34.0 |
| Number of Drawers | 4 |
Additional information
| Dimensions | 18 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | High Tide Bedroom |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Berkshire Penley Drawer Chest
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.