Sanibel 5-Drawer Chest
Call for Price
Complete Panel Bed Queen 5/0 White Finish
Call for Price
Urban Cottage Gladwin Seven Drawer Chest
"*" indicates required fields
Description
Urban Cottage is a rustic cottage style with traditional roots and natural elements. Together these elements are blended with an updated, simplistic art creating a fashionable design in a beautiful, weathered finish.
Additional information
| Dimensions | 20 × 40 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Stain |
| Style | Rustic Cottage |
| Collection | Urban Cottage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Urban Cottage Albion Mirror
Urban Cottage Bancroft Eight Drawer Dresser
Related products
Pure Modern Bedroom Chest With 5 Drawers
Mapleton 6-Drawer Chest
| Brand | Daniels Amish |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Berkshire Penley Drawer Chest
Boheme Verbena Bachelors Chest
| Weight | 103.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.