Bedroom Sanctuary Armoire Base - Visage
Call for Price
Bedroom Rhapsody California King Panel Rails
Call for Price
Bedroom Sanctuary Armoire Top – Visage
52″ (132.1 cm) Bedroom Sanctuary Armoire Top – Visage, crafted with attention to detail and elevated through Veneers, Cedar, Silver Leaf and Mirror.
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 229.28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 56.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Sanctuary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Bedroom Sanctuary Armoire Base – Visage
Sanctuary Armoire – Visage
| Weight | 393.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 90.5 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gold |
| Detail Color | Golds |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
Sanctuary Four Door Mirrored Console- Ebony
| Weight | 253.53 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 105 × 38 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
Sanctuary Four-Door Mirrored Console – Surf-Visage
Sanctuary Four-Drawer Thin Console – Drift
| Weight | 79.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 72 × 34 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Casual |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
Sanctuary Four-Drawer Thin Console – Ebony
| Weight | 79.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 72 × 34 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Blacks |
| Style | Casual |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
Sanctuary Mirrored Leg Nightstand – Bling
| Weight | 81.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 28.75 × 32 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gold |
| Detail Color | Golds |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |
Sanctuary One-Drawer Round Lamp Table – Visage
| Weight | 80.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gold |
| Detail Color | Golds |
| Style | Casual |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.