41H-223 – Paragon Club Carew Nightstand – Paragon
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Mozambique Veneers, Mahogany Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 41H Paragon finishTwo drawersTip restraint included |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 112 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 33 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paragon |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
419-623 – Paragon Club Decoeur Chairside Table
41H-136 – Paragon Club Guimand Bed – King 6/6 – Paragon
41H-206 – Paragon Club Dufréne Dresser – Paragon
Related products
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.