Surry Panel Bed
Call for Price

Carbon Non-extendable table 50662/56+90827/48
Call for Price
C19-226 – Corso Single Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawer front or Exterior/Interior/Drawer front combinations ONLY.If two Group A finishes are selected, use the Standard Combo price. If any of combined finishe |
| Volume | 18 cft |
| Weight | 131 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 34 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.