Surry Upholstered Bed
Call for Price

Carbon Pub table 50662-42/56+90827/48
Call for Price
C19-224 – Corso Two Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**COMBO FINISH: Available as Case/Drawers combination ONLY.Two drawers with soft-close drawer guides and Railroad Silver finish hardware |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 136 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 136 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 30 × 29.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
C11-531-V1 – Corso Side Chair – Coconut
C19-126 – Corso Bed – King Size 6/6
C19-127 – Corso Bed – Cal King Size 6/0
C19-146 – Corso Bed With Uph Headboard – King Size 6/6
C19-147 – Corso Bed With Uph Headboard – Cal King Size 6/0
C19-166 – Corso Poster Bed – King Size 6/6
C19-176 – Corso Poster Bed With Uph Headboard – King Size 6/6
Related products
Cherry Park Open Night Stand
Modern Soren Bedside Table
Modern Walker Nightstand
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.