Surry Upholstered Bed
Call for Price

Ricard PUB TABLES 50664-36/57+90536/34
Call for Price
C19-227 – Corso Two Drawer Nightstand
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Drawers combination ONLY.Finished four sidesTwo drawers with soft-close drawer guides and Brushed nickel finish hardware. Brushed Nickel finish metal base |
| Volume | 20 cft |
| Weight | 124 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 40 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Corso |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.