
Apex Swivel Top Ottoman
Call for Price
CT3006-BK - Canvas Nightstand-Black
Call for Price
Dwyer One-Drawer Nightstand – 801-Coast
"*" indicates required fields
Description
Three drawers with undermount slides offer ample storage. The nightstand features a bottom dust panel and mortise-and-tenon joinery. Solid maple in your choice of Origins by Stickley finish and curated hardware.
Additional information
| Dimensions | 18 × 18 × 28.5 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Origins By Stickley |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 800 Clay
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 801 Coast
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 802 Bay
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 803 Bluff
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 804 Ember
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 805 Dune
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 806 Mist
Dwyer Bed – Complete Bed / California King / 807 Harvest
Related products
Maidstone Nightstand, Woven Jute
Saybrook Nightstand 4
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Bronze, Brown |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Farmhouse, Rustic |
Cherry Park Open Night Stand
Love. Joy. Bliss.-Miranda Kerr Home Love Joy Bliss Bedside Table
Plank Road Blair Nightstand
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.